Phoenix Dekbedovertrek percal wit
Vanaf €79,95
- 100 % percal katoen
- fris en knisperend katoen
- zeer goed ademend en vocht regulerend
- dubbele instopstrook
- inclusief slopen 60×70 cm
- Made in Portugal
Dit prachtige Town & Country dekbedovertrek is gemaakt van 100% percal katoen.
Het is zacht voor de huid en heeft de eigenschappen dat het sterk en ademend is.
De elastische techniek die hierin is verwerkt geeft het een luxe en sfeervolle uitstraling. De achterzijde is glad percal katoen.
Op zoek naar een prachtige witte dekbedovertrek? Zoek niet verder want de Phoenix dekbedovertrek van Town & Country is precies wat u zoekt. Het dekbedovertrek is verkrijgbaar in de kleuren wit en zand. Totale lengte van het overtrek is 260 cm, een heerlijke extra lange dekbedovertrek dus om goed in te kunnen stoppen ook als u een lang bed heeft. Door deze lange dubbele instopstrook heeft u nooit meer last van koude voeten. Bij het dekbedovertrek komen tevens sloop/slopen van 60×70 cm.
Phoenix Dekbedovertrek percal wit
100% percal katoen
Verkrijgbaar in de maten:
- 140 x 220 cm
- 200 x 220 cm
- 240 x 220 cm
Wij leveren alle dekbedovertrekken uit voorraad en zorgen er dan ook voor dat u het overtrek snel in huis heeft.
Extra informatie
Kleur | |
---|---|
Selecteer de gewenste maat | 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 240 x 220 cm |
Kwaliteit |
Carola Peters (geverifieerde eigenaar) –
Mooi
Wendy (geverifieerde eigenaar) –
Snelle levering. Verder kwam de dekbedhoes mooi uit de wasmachine. Dit is mijn 2e dekbedhoes van Town & Country. Van mijn eerste heb ik heel lang, veel plezier gehad.
Regine (geverifieerde eigenaar) –
Heel tevreden!
Veerle (geverifieerde eigenaar) –
Heerlijk knus.
Marja (geverifieerde eigenaar) –
Tineke De Jong (geverifieerde eigenaar) –
Geweldig dekbedovertrek kwaliteit schitterend heel tevreden ik had een verkeerde maat besteld maar werd heel fijn de goede maat 240-220 die ik gemaild heb bezorgd
Prima service